Yo’q muvofiq emas. Mehnat kodeksining 154-moddasiga ko’ra, ish beruvchi o’zining moliyaviy holatidan qat’i nazar, xodimga bajargan ishi uchun haqni belgilangan mehnat haqi shartlariga muvofiq (ushbu Kodeksning 161-moddasiga asosan mehnatga haq to’lash muddatlari jamoa shartnomasi yoki boshqa lokal normativ hujjatda belgilanadi va har yarim oyda bir martadan kam bo’lishi mumkin emas. Xodimlarning ayrim toifalari uchun alohida hollarda O’zbekiston Respublikasi Hukumati tomonidan ish haqi to’lashning boshqa muddatlari belgilab qo’yilishi mumkin) to’lashi shart.
Shu bilan birga, tomonlarning kelishuviga ko’ra mehnat shartnomasida belgilangan oylik ish haqi jamoa shartnomasidan belgilangan miqdordan kam bo’lmasligi kerak.

Ваши сомнения вполне обоснованы. В соответствии со статьей 154 Трудового кодекса работодатель, независимо от своего финансового состояния, обязан в сроки, определяемые Трудовым кодексом (на основании статьи 161 сроки оплаты труда устанавливаются в коллективном договоре или ином локальном нормативном акте и не могут быть реже одного раза в каждые полмесяца; в исключительных случаях для отдельных категорий работников Правительством Республики Узбекистан могут быть установлены другие сроки выплаты заработной платы), оплатить работнику выполненную им работу в соответствии с установленными условиями оплаты труда.
Кроме того, размер оплаты труда, определенный соглашением сторон трудового договора, не может быть ниже установленного коллективным договором или соглашением.
Скорее всего, работа, которую вы нашли, никак не будет оформлена и трудовой договор не будет заключен. Попробуйте найти работу в другом месте.