«Iste`mol jamg`armasi»
Mablag'lar naqd pul ko'rinishida qabul qilinadi. Depozitlar bo'yicha hisoblangan foizlar har oy "Iste'mol krediti"ni va u bo'yicha hisoblangan foizlarni qoplash uchun o'tkaziladi.
3
«Go`zal xayot»
6 oy.
24%
Mablag’lar naqd pulda qabul qilinadi. Omonatchining xohishiga ko’ra foizlar har oyda to’lab boriladi. Foiz summasi olinmasa omonatga qo’shilib boriladi (kapitalizasiya qilinadi)
4
«Kapital»
1, 2, 3 yil
5
«Faxriy»
18 oy.
Omonatga qo`shimcha mablag`lar qabul qilinadi, ya`ni jamg`arib boriladi. Foiz summasi olinmasa omonatga qo`shilib boriladi (kapitalizasiya qilinadi). (Omonatga nafaqa yoshidagi fuqarolardan mablag`lar qabul qilinadi)
6
«Shodiyona»
1 yil
7
«Sarmoya plyus»
18%
8
«Kommunal»
1 oydan 12 oygacha
Mablag'lar naqd pul shaklida qabul qilinadi, jamg'arib boriladigan omonatlar bo'yicha foizlar esa kommunal xizmatlarni qoplashga sarflanadi. Omonat muddati tugaganidan so'ng omonatning qolgan qismi klientning xohishiga ko'ra o'ziga qaytariladi yoki kommunal xizmatlarni qoplashga qaratiladi.
9
«Bolajon»
1 yildan 15 yilgacha
20%
Mablag’lar naqd pulda qabul qilinadi. Omonatchining xohishiga ko’ra foizlar har oyda to’lab boriladi. Omonatga qo’shimcha mablag’lar qabul qabul qilinadi, ya’ni jamg’arib boriladi. Foiz summasi olinmasa omonatga qo’shilib boradi (kapitalizasiya qilinadi). (Ushbu omonat voyaga yetmagan bolalar nomiga ochiladi)
10
«Obod yurt»
3 oy.
9 oy.
12 oy.
22%
23%
25%
Mablag’lar naqd pulda qabul qilinadi hamda foizlar muddati tugagandan keyin beriladi.
11
«Baraka»
12
«Farovon turmush»
13
«Antiqa»
15 kun
14%
Mablag'lar naqd pul ko'rinishida oyning 25 sanasidan keyingi oyning 10 sanasigacha bo'lgan 15 kunlik muddatga qabul qilinadi. Foizlar omonat muddati tugashi bilan omonatchiga taqdim etiladi.
14
«Ishonch»
4%
Mablag’lar AQSh dollarida qabul qilinadi hamda foizlar muddati tugagandan keyin (so’mda) beriladi
15
«Kafolat»
5 oy.
$1000 — 5%
$1000—5000 — 5,5%
$5000—15000 — 6%
16
«Ishonch plyus»
4,2%
17
«Universal»
1 yil.
5%
6%
7%
Ushbu omonat bo’yicha xisoblangan foizlar omonatga qo’yilgan valyuta turi bo’yicha chet el valyutasida omonat muddati tugagandan keyin beriladi.
18
«Plast kart»
Talab qilib olinguncha.
0,5%
Depozitlarga hisoblangan foizlar har oyda kapitalizasiya qilinadi.
19
«Xazina kart»
2%
20
«Ayol quvonchi»
21
«Talaba»
6 oy.,
1, 2, 3, 4 yil
22
«Qaldirg`och»
Mablag’lar naqd pulda qabul qilinadi. Omonatchining xohishiga ko’ra foizlar har oyda omonatchiga to’lab boriladi.
23
«Istiqlol tuxfasi»
1, 2, 3, 4, 5 yil
21%
"Mikrokreditbank" aksiyadorlik-tijorat banki
100096, Toshkent s., Lutfiy ko`chasi, 14.
Tel.: (+998 71) 273-05-86
Faks: (+998 71) 273-05-86
Ishonch Telefoni: (+998 71) 150-56-47
Hisob-raqam ochish uchun bankka jismoniy shaxsning hisobvaraq ochish to`g`risidagi arizasi va shaxsini tasdiqlovchi hujjat taqdim etiladi.
Ko`zda tutilga hujjatlar taqdim etilgan kundan so`ng, banklar ikki ish kuni mobaynida hisobvaraqlar ochib beriladi.

5 | «Фахрий» | 18 мес. | 24% | Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику ежемесячно. Принимаются дополнительные средства (накапливаются). При отказе получения процентов их сумма прибавляется к общей сумме вклада и капитализируется. (Этот вид вклада открывается для пенсионеров.) |
6 | «Шодиёна» | 1 год | 24% | Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику ежеквартально. Принимаются дополнительные средства (накапливаются). При отказе получения процентов их сумма прибавляется к общей сумме вклада и капитализируется. |
7 | «Сармоя плюс» | 1, 2, 3 года | 18% | Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику каждый месяц. Сумма процента прибавляется к общей сумме вклада и капитализируется. |
8 | «Коммунал» | С 1-го до 12 месяцев | 18% | Средства принимаются наличным путём, проценты сберегательного вклада начисляются на коммунальные услуги. С истечением срока сумма вклада возвращается вкладчику или направляется на оплату коммунальных услуг по желанию клиента. |
9 | «Болажон» | С 1-го до 12 лет | 20% | Этот вид вклада открывается детям несовершеннолетнего возраста с предъявлением свидетельства о рождении. Средства принимаются наличным путём и путём перечисления денежных средств. В этом случаи средства могут перечислиться от имени родителей или родственников ребенка, спонсирующего лица или организации. Принимаются дополнительные средства (накапливаются). При отказе получения процентов их сумма прибавляется к общей сумме вклада и капитализируется. Только по истечении срока вклада при получении паспорта сумма вклада и вычисленных процентов по вкладу возвращается вкладчику. |
10 | «Обод юрт» | 3 мес.
| 22%
| Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику по истечению срока вклада. |
11 | «Барака» | 3 мес. | 20% | Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику по истечению срока вклада. |
12 | «Фаровон турмуш» | 18 мес. | 25% | Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику по истечению срока вклада. |
13 | «Антика» | 15 дней | 14% | Средства принимаются наличным путем со сроком на 15 дней с 25го числа месяца по 10го числа следующего месяца. Проценты выдаются вкладчику по истечению срока вклада. |
14 | «Ишонч» | 1 года | 4% | Средства принимаются в долларах США, проценты выдаются вкладчику (в сумах) по истечению срока вклада. |
15 | Кафолат | 5 мес. | $1000 — 5%
| Средства принимаются в долларах США, проценты выдаются вкладчику (в сумах) по истечению срока вклада. |
16 | Ишонч-плюс | 1 год | 4,2% | Средства принимаются в долларах США, проценты выдаются вкладчику (в сумах) по истечению срока вклада. |
17 | «Универсал» | 3 мес.
| 5%
| Средства принимаются в иностранной валюте, проценты выдаются вкладчику во вставленной иностранной валюте по истечению срока вклада. |
18 | Пласт.карт | До востребов. | 0,5% | Начисленные проценты по депозитом ежемесячно проводится капитализация |
19 | «Хазина карт.» | До востребов. | 2% | Начисленные проценты по депозитом ежемесячно проводится капитализация |
20 | «Аёл кувончи» | 12 мес. | 25% | |
21 | «Талаба» | 6 мес.,
| 25% | |
22 | «Калдиргоч» |
23 | «Истиклол тухфаси» | 1, 2, 3, 4, 5 года | 21%
| Средства принимаются наличным путём, проценты выдаются вкладчику ежемесячно. |
100096, г. Ташкент, ул. Лутфий, 14.
Тел.: (+998 71) 273-05-86
Факс: (+998 71) 273-05-86
Для открытия банковского счета физическими лицами предоставляются заявление на открытие счета и документ, подтверждающий личности заявителя.
Счета открываются банком в течение двух рабочих дней после предоставления предусмотренных документов.