Ishchilar soni va kichik tadbirkorlikga mansublilik to`g`risida yuridik shaxslarga ma`lumotnoma berish
Manzil: 100011, Toshkent sh., Abdulla Qodiriy k., 13
Telefon: +998 (71) 244-9807
Faks: (8-371) 244-89-12
E-mail: org@soliq.uz
Hujjatlar talab qilinmaydi. Soliq to`lovchi – yuridik shaxsning STIR raqamini kiritish bilan xizmatdan foydalanish mumkin.
Ushbu xizmat O`zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 6 Sentabr 2012 yildagi №260 sonli qarori bilan tasdiqlangan “O`zbekiston Respublika tovar-xom ashyo birjasida boshlang`ich narxni pasaytirish yuzasidan elektron auksion savdolarini tashkil etish va o`tkazish tartibi to`g`risidagi” Nizomga asoslanib amalga oshiriladi.
Xizmat bepul ko`rsatiladi.
Ishchi soni va kichik tadbirkorlikga mansublilik to`g`risida ma`lumotnomani yuridik shaxslarga zudlik bilan beriladi va “Chop etish” tugmasini bosib chiqarish mumkin.
Onlayn.
Kichik tadbirkorlikga mansublilik to`g`risida ma`lumotnoma olish
Yuridik shaxslarning murojaatlari Yagona portal ro`yxatdan o`tmagan holatda, xizmat ko`rsatishda rad etilishi mumkin

Телефон: +998 (71) 244-9807
Оказание данной услуги осуществляется на основании Положения «О порядке организации и проведения электронных аукционных торгов на понижение стартовой цены на Узбекской Республиканской товарно-сырьевой бирже», утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан от 6 сентября 2012 года № 260.
Услуга предоставляется на бесплатной основе.
Выдача справок юридическим лицам о численном составе и принадлежности к малому бизнесу осуществляется моментально и можно его распечатать нажав на кнопку «Печать».
Онлайн.
Получение справки о принадлежности малому бизнесу.
В случае поступления обращений от юридических лиц, не зарегистрированных на Едином портале, в оказание услуги может быть отказано.
Обжалование происходит на общих основаниях, согласно действующему законодательству Республики Узбекистан.